Mariobet Para Yatırma

mariobet para yatırma

Mariobet sitesinde her türlü hizmet tahmin edeceğiniz üzere, gerçek paralar ile alınabilmektedir. Deneme amacıyla, eğlence amacı ile kullanabileceğiniz klasik oyun sitelerinden bir tanesi değildir. Gerçek kişilik bilgileriniz ile hesap açacak, gerçek bir hesap meydana getirecek ve daha sonra mariobet para yatırma işlemini yapacaksınız. Yatırılan para her zaman anapara, üye parası ya da hesap bakiyesi olarak tanımlanacaktır. Belirli yöntemler açılmış olmak ile birlikte, her bir yöntemin karşılığında belirlenmiş en düşük yatırım miktarları bulunmaktadır.

Mariobet Para Yatırma Kuralları

Yatırım sistemleri ve en düşük yatırım miktarı hakkında bilgi vermeden önce, basit bir şekilde mariobet yatırım kuralları hakkında bilgi vermek gerekecektir. Para yatırma işlemlerinizden hiçbir şekilde mariobet sitesi tarafından komisyon alınmayacaktır. Bankalar tarafından havale ya da EFT işlemlerinde ücret alınması söz konusu olabilir. Bunun mariobet sitesi ile herhangi bir ilgisi bulunmamaktadır. Havale ile yatırım yaptığınızda, yaklaşık 1 dakika içerisinde para hesabınızda görülecektir. Cepbank ile yatırım yaptığınızda, yaklaşık 30 dakikada para hesabınızda görülecektir. Elektronik ön ödemeli kartlar ile yatırım yaptığınızda, para anında hesabınızda görülecektir. Yalnızca kendi adınıza kayıtlı banka hesaplarını kullanmak zorundasınız. Başka bir şahsın adına para yatırma işlemi yapar iseniz, para, site hesabınıza geçmeyecektir. Para yatırım işlemlerinde, adınıza kayıtlı hesapları kullanıyor olmanız nedeniyle, herhangi bir belge talep edilmediğini göreceksiniz.

Mariobet Yatırım Yöntemleri

Tercih edebileceğiniz mariobet yatırım yöntemleri aslında piyasada kullanılan tüm seçeneklerden meydana gelmektedir. Mariobet para çekme yöntemlerinide inceleyiniz.

Havale ile para yatırma işlemi,

Cepbank ile para yatırma işlemi,

Hızlı havale ile para yatırma işlemi,

EFT ile para yatırma işlemi,

Pidpay ile para yatırma işlemi,

Ecopayz ile para yatırma işlemi,

Astropay ile para yatırma işlemi,

Paykasa ile para yatırma işlemi,

Kredi kart para yatırma işlemi,

Papara ile para yatırma işlemi,

Jeton ile para yatırma işlemi yapabilirsiniz.

Mariobet En Az Para Yatırma Miktarı

Mariobet para yatırma işlemini gerçekleştirirken, kullanabileceğiniz mariobet en az para yatırma miktarı bulunmaktadır. Buna göre;

Havale ile en az 100 Türk Lirası yatırabilirsiniz.

Cepbank ile en az 100 Türk Lirası yatırabilirsiniz.

EFT ile en az 100 Türk Lirası yatırabilirsiniz.

Hızlı havale ile en az 50 Türk Lirası yatırabilirsiniz.

Pidpay ile en az 10 Euro,

Ecopayz ile en az 50 Türk Lirası,

Astropay ile en az 10 Dolar yatırabilirsiniz.

Paykasa ile en az 10 Euro,

Kredi kartı ile en az 50 Türk Lirası,

Papara ile en az 100 Türk Lirası ve

Jeton ile en az 10 Euro para yatırabilirsiniz.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın